URM
Укрзалізниця Новини

Консультанти DB провели 7 енергетичних аудитів Укрзалізниці

У серпні-листопаді цього року компанія DB Engineering & Consulting провела 7 енергетичних аудитів виробничих підрозділів Укрзалізниці. Заходи проводилися в рамках розробки стратегії енергоефективності компанії.

За результатами роботи компанія DB надасть Укрзалізниці рекомендації для проведення енергетичних аудитів в усіх господарствах компанії. Це дозволить Перевізнику зменшити експлуатаційні витрати, підвищити якість і надійність обслуговування залізничного транспорту та зменшити його вплив на навколишнє середовище. Завершити реалізацію проєкту планується у лютому 2023 року.

Також у першому кварталі 2022 року Укрзалізниця отримає аналітичні інструменти для аналізу споживання матеріально-технічних ресурсів та експертні рекомендації щодо управлінських рішень для фінансування енергоефективних заходів.

Крім того, компанія DB розробить для Укрзалізниці інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов’язань у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку за проєктом електрифікації залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка. Укрзалізниці також буде надано дорожню карту щодо отримання сертифікату ISO 50001 й навчання співробітників.

Нагадаємо, що DB Engineering & Consulting GmbH було визначено консультантом АТ «Укрзалізниця» в галузі енергоефективності. Проте експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії.

читайте також

Завантаження....