URM
Пасажирські перевезення Новини

Конкурент для УЗ: МІУ здешевить квитки на внутрішні авіаперевезення

Авіаподорожі Україною мають стати більш доступними для людей. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо розвитку внутрішніх авіаперевезень. У Кабміні переконані — здешевлення квитків на літаки сприятиме розвитку внутрішнього туризму та стимулюватиме економіку.

За підсумками наради прем’єр-міністр дав завдання Міністерству інфраструктури опрацювати й надати пропозиції здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення.

Під час наради було поінформовано, що на виконання закону України уряд схвалив порядок використання 104 млн грн, передбачених у бюджеті для відшкодування витрат українських авіаперевізників під час пандемії COVID-19. Це рішення дозволить вітчизняним авіаперевізникам подати до 10 грудня цього року заявки Міністерству інфраструктури для отримання відповідних компенсацій.

Денис Шмигаль

Зазначимо, що Міністерство інфраструктури України вже підписало меморандум про співпрацю з однією з найбільших авіабудівних компаній Airbus, що передбачає можливість лізингу/купівлі 22 літаків.

Документ визначає алгоритм подальшої співпраці України та Франції у межах створення в Україні національного авіаперевізника, включаючи, придбання повітряних суден майбутнім авіаперевізником.

Ціни як в УЗ: Між Києвом і Львовом літатиме лоукостер

Українська авіакомпанія Bees Airline з грудня відкриває нове сполучення між Києвом та Львовом. Літати можна буде 5 разів на тиждень – щопонеділка, щосереди, щочетверга, щоп’ятниці та щонеділі. Вартість квитків від 595 гривень.

Конкурент для УЗ: МІУ здешевить квитки на внутрішні авіаперевезення

 

Розклад літака:

  • З Києва літаки відбуватимуть о 8:30, 13:30 та 18:30. Приліт у Львів відбуватиметься о 9:30, 14:30 та 19:30. Дні польотів – понеділок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
  • Зі Львова авіасудна вилітатимуть о 15:30 та 20:30. Приліт у Київ – о 16:30 та 21:30. Дні польотів – понеділок, середа, четвер, п’ятниця, неділя.

Рейси виконуватимуть з 20 грудня до 21 січня 2022 року.

Які альтернативи пропонує Укрзалізниця 

Конкурент для УЗ: МІУ здешевить квитки на внутрішні авіаперевезення

Звісно ж, Укрзалізниця пропонує значно більше варіантів. Наприклад, на 12 грудня зі столиці курсують 11 поїздів. Наприклад, найдешевший варіант дістатися до Львова 20 грудня — це купити плацкартний квиток на поїзд № 059 «Київ-Львів». За нього доведеться заплатити 220, 89 грн. Якщо ж захочете подорожувати з комфортом — можна витратиться на вагон класу «люкс» у поїзді №095. Квиток обійдеться у 1254,50 грн.

читайте також

Завантаження....