URM
Кадри Новини Укрзалізниця

Колишній операційний директор УЗ через суд поновився на посаді

В’ячеслав Єрьомін виграв суд щодо поновлення на посаді операційного директора Укрзалізниці.

Так, з тексту ухвали відомо, що 14 квітня 2020 року В’ячеслав Єрьомін дізнався, що його звільнено з посади 4 квітня. Відповідний наказ підписав тодішний в.о. голови правління компанії Желько Марчек.

Водночас через те, що позивач не знав про своє звільнення, він протягом кількох днів продовжував ходити на роботу. Звільнили Єрьоміна через доповідну записку, про яку його теж не попередили. У ній була скарга, що позивач не виконав завдання щодо розробки проєкту критеріїв якості своєї роботи, хоча, за словами Єрьоміна, він завдання виконав.

Суд узяв до уваги, що звільнення відбулося в той же день, яким датована доповідна, і в позивача навіть не забрали письмове пояснення. Тому суд вирішив задовольнити позов й поновити В’ячеслава Єрьоміна на посаді операційного директора та виплатити йому заробітну плату за весь період вимушеного прогулу (всього 3,8 млн грн).

Нагадаємо, колишній очільник Укрзалізниці Володимир Жмак відмовився від позову щодо визнання недійсним рішення наглядової ради щодо його звільнення з посади. 4 жовтня Господарський суд задовольнив відмову позивача та закрив провадження.

читайте також

Завантаження....