URM
Кадри Новини

Колишній очільник Придніпровської залізниці став радником нового міністра інфраструктури Олександра Кубракова

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков призначив своїм штатним радником екс-голову Придніпровської залізниці Івана Федорка.

Він буде працювати в напрямку реформування Укрзалізниці. За даними ЗМІ, Кубраков очікує від Федорка базового бачення реформ, також планується, що радник буде координувати свою діяльність з майбутнім главою УЗ і новим правлінням, яке має з’явитися в компанії найближчим часом.

Важливим моментом в МІУ вважають досвід Федорка. Федорко закінчив у 1985 році Київський технікум залізничного транспорту, у 1993 році Харківський інститут інженерів транспорту, за спеціальністю «інженер експлуатаційник».

На залізниці працює з 1984 року, починав стрілочником на станції «Бахмач». До 2001 року працював на різних посадах у Конотопській дирекції Південно-Західної залізниці. У 2005 році очолив галузеву службу перевезень ПЗЗ, у 2013-2015 роках — перший заступник начальника ПЗЗ, з квітня 2015 по липень 2016 — заступник гендиректора УЗ.

У 2015-2016 рр. виконував обов’язки керівника Придніпровської залізниці, був директором УЗ з вантажних перевезень та логістики.

3 липня 2016 року Іван Федорко став фігурантом скандального ДТП під Києвом. Автомобіль під його керуванням вилетів на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем фотографа Макса Левіна. В результаті аварії постраждала родина фотографа. Після ДТП Федорка звільнили з УЗ.

читайте також

Завантаження....