URM
Міжнародні Новини

У США розробили систему безпілотного залізничного перевезення контейнерів

Стартап Parallel Systems, заснований інженерами, які раніше працювали в компанії SpaceX Ілона Маска, повідомив про отримання фінансування у розмірі майже 50 млн дол. на виготовлення партії безпілотних рейкових екіпажів з тяговими акумуляторами.

Parallel Systems розробляє інноваційну транспортну систему для перевезення контейнерів залізницями. В основі системи – безпілотні екіпажі, виконані у вигляді візків, обладнаних тяговим приводом з живленням від акумуляторних батарей.

Контейнер встановлюється безпосередньо на два візки, причому можливе транспортування контейнерів у два яруси (вантажопідйомність пари візків становить 58 тонн). Візки обладнані системами управління та виявлення перешкод.

Декілька пар візків з контейнерами можуть переміщатися спільно подібно до традиційного поїзда, але при цьому залишаються повністю автономними, тобто вони можуть відокремлюватися від загальної колони під час руху, що дозволяє обслуговувати різні маршрути.

Місткість акумуляторних батарей візків забезпечує запас ходу до 800 км, тривалість їх зарядки — 1 год. Візки обладнані легкими синхронними тяговими двигунами. Споживання енергії при транспортуванні контейнера такими візками на 75% менше, ніж автомобільний транспорт.

Наразі у штаті Parallel Systems — 25 співробітників, які раніше працювали в Google, Tesla, Uber, SpaceX та інших технологічних компаніях.

Нагадаємо, 8 січня в Китаї відбулась офіційна церемонія відкриття першої приватної високошвидкісної магістралі Ханчжоу — Шаосін — Тайчжоу в провінції Чжецзян.

читайте також

Завантаження....