URM
Події Новини

Київська дитяча залізниця відновлює роботу з 4 червня

Поїзди Київської дитячої залізниці відновлюють роботу з 4 червня. Про це пише видання «Вечірній Київ».

Це уже 69 сезон руху поїздів. Цього року улюблена розвага дітей та багатьох дорослих у Сирецькому парку відкрилася на місяць пізніше, ніж звичайно. Посадка та висадка пасажирів здійснюється виключно на станції «Київ-Пасажирський дитячий».

Рух поїздів здійснюється улітку — з четверга по неділю; вересень, жовтень — у вихідні.
Працює залізниця по буднях з 10:30 до 17:10; субота, неділя — з 10:30 до 18:50

Видання повідомляє, що дитяча залізниця працювала у зимовому сезоні 2021-2022 років. За період з 19 грудня 2021 року по 30 січня 2022 року поїзди малої столичної залізниці перевезли майже 12 тисяч пасажирів. У зимових перевезеннях були залучені понад 1 тисяча юних залізничників, які працювали позмінно в денні та вечірні години.

Перший поїзд по Київській дитячій залізниці на Сирці пройшов 2 серпня 1953 року. А у 2018 році розпочалась масштабна реконструкція дитячої залізниці, і тепер довжина маршруту становить 6,7 км, діють дві станції — «Київ–Пасажирський — Дитячий» та «Залізнична».

Маленьких пасажирів возять трьома локомотивами — тепловозами ТУ7А, паровозом Гр-336 — єдиного діючого паровоза серед дитячих залізниць України, працюють також 12 пасажирських і 2 вантажних вагони. У відвідувачів є можливість здійснити поїздку в загальному вагоні, ретро-вагоні та вагоні класу «Люкс». Є можливість також відвідати Музей історії Південно-Західної залізниці та виставку вузькоколійної залізничної ретро-техніки.

Адреса Київської дитячої залізниці: Київ, Сирецький парк, станція Київ-Пасажирський дитячий.

Київська дитяча залізниця відновлює роботу з 4 червня

читайте також

Завантаження....