URM
Вантажні перевезення Новини

«Київ-Дніпровське МППЗТ» планує отримати в цьому році 38,2 млн грн чистого прибутку

На сайті міністерства інфраструктури оприлюднили фінансовий план ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ». Наводимо основні показники.

Так в поточному році підприємство запланувало отримати 38,2 млн грн чистого прибутку. Загалом мають отримати 818,8 млн грн доходів, з них 680 млн грн від перевезення вантажів.

Загалом планується перевезти 22 млн тонн вантажів, що на 7% показників 2021 року. Найбільше підприємство витрачатиме на зарплати – 339,1 млн грн, які в середньому мають підняти на 4% в поточному році. Середня витрата на працівника становить 14,9 тис. грн.

На капітальні інвестиції спрямують 39 млн грн, з них 27,7 млн грн – це ремонт. Найбільше ремонтуватимуть колії, на це передбачено 15 млн грн, ще на 7,5 млн грн відремонтують тепловозів.

Нагадаємо, 28 жовтня кабмін погодив тимчасове покладення виконання обов’язків голови правління приватного акціонерного товариства “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту” на Олега Сухоноса.

Для  довідки: “Київ-Дніпровське МППЗТ” обслуговує понад 1000 підприємств, зокрема теплові та атомні електростанції, підприємства нафтопереробної та хімічної промисловості, цементні заводи, заводи з виготовлення залізобетонних виробів, домобудівні комбінати, гранітні кар’єри, комбінати хлібопродуктів, елеватори, цукрові заводи.

Основним видом діяльності “Київ-Дніпровське МППЗТ” є перевезення вантажів залізничним транспортом між станціями примикання і власниками вантажу, маневрова робота на під’їзних шляхах і вантажних фронтах, операції з навантаження і вивантаження з вагонів, утримання й ремонт під’їзних шляхів і рухомого складу.

100% акцій ПрАТ належать державі.

читайте також

Завантаження....