URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Китай планує модернізувати транскордонні вантажні залізниці

Китайсько-іноземні транскордонні вантажні залізниці можуть бути оновлені після схвалення від Китайського банку розвитку в грудні для підтримки будівельних робіт, повідомляє Голос Америки, посилаючись китайський державний китайський веб-сайт Financial News. Згідно зі звітом, банк запропонує «ключову» підтримку для складського господарства, логістичних парків, мереж розподілу та мультимодальних транспортних проектів.

Як зазначається, за словами експертів, модернізація буде спрямована на пришвидшення руху поїздів і додавання колій уздовж 11-річного маршруту. Вони сказали, що покращення можуть забезпечити курсування поїздів, незважаючи на війну в Україні і прикриття морських шляхів, які були заблоковані через відставання доставки під час пандемії.
Це означало б, що весь експорт, вироблений в Китаї, може досягати ринків Європи більш гладко, за їхніми словами, у той час як Китай міг би краще забезпечувати ресурси з усього континенту.

Блокування через COVID-19 і війна в Україні створили найбільший спільний виклик торгівлі. Морські вантажні перевезення все ще працюють, але залізниця очевидно дає альтернативу. Модернізація залізниці відповідала б ініціативі президента Китаю Сі Цзіньпіна «Один пояс, один шлях», повідомляє Financial News. Ця ініціатива на суму понад 4 трильйони доларів вимагає розбудови інфраструктури в багатьох країнах для покращення торговельних шляхів.

Зауважується, що залізниця через Польщу, Білорусь та Росію з Китаю, за повідомленням новинного сайту Global Times, зараз залишається відкритою, незважаючи на війну в Україні та тиск з боку Заходу проти ведення бізнесу з росією.

читайте також

Завантаження....