URM
Міжнародні Бізнес Вантажні перевезення Новини

Китай може на рік призупинити курсування прямих вантажних поїздів у Литву

Китайська залізнична компанія China Railway Container Transport Corp повідомила клієнтам в Литві, що прямі поїзди з Сіаня у Вільнюс, імовірно, не будуть курсувати близько року. Відповідну заяву CRCT зробила неофіційно.

Зазначимо, що зараз литовці шукають альтернативний шлях доставки вантажів у країну.

Ми шукаємо альтернативи для мінімізації збитку одержувачам вантажів у Литві. Ми також працюємо з іноземними партнерами, шукаємо альтернативні шляхи для доставки вантажів клієнтам в країнах Заходу.

Едмундас Даукантас, Президент Литовської національної асоціації експедиторів і логістів Lineka

Литовські логісти прогнозують — на якийсь час потоки вантажів знову доведеться переорієнтувати і возити в країну через Польщу, адже раніше так і було. Однак таке рішення Китаю не заподіє країні особливої ​​шкоди. Але, звісно ж, час доставки товарів подовжиться, а витрати на транспортування виростуть.

Нагадаємо, з Китаю в Литву 31 серпня вирушив поки останній прямий вантажний поїзд. Відправлення нових складів поки не планується. Раніше в литовському міністерстві транспорту анонсували, що Литва готується до зменшення залізничних відправок з Китаю. Усе через політичну напругу між країнами.

читайте також

Завантаження....