URM
Міжнародні Новини

Китай і Північна Корея відновили вантажні залізничні перевезення

За даними ЗМІ, було відновлено залізничне сполучення вантажів між Китаєм та Північною Корею, яке було закрите з 2020 року через початок пандемії.

Зазначається, що імпортовані товари з Китаю мають зупинятися на станції Ючжоу, проходити митний огляд і дезінфекцію, а також перебувати в карантинному центрі протягом тижня, перш ніж відправитися в інші частини Північної Кореї.

З початку пандемії Північна Корея закрила кордон для Китаю, щоб запобігти поширенню вірусу. За останні два роки обмеження лише посилилися.

За перші три квартали цього року обсяг двосторонньої торгівлі між Північною Кореєю та Китаєм становив 185 мільйонів доларів США, що становить лише одну третину від аналогічного періоду минулого року.

Обсяг торгівлі у вересні цього року впав до 29 % за аналогічний період 2019 року. При цьому на Китай припадає 90 % річної міжнародної торгівлі Північної Кореї. Припинення торгівлі у 2020 році призвело до дефіциту в Північній Кореї харчових продуктів, медичного обладнання та навіть випуску валюти.

Щоб впоратися з гострою нестачею щоденного постачання, імпортна та експортна торгівля відновилася з березня цього року. З липня цього року збільшилася кількість імпортованих товарів морем. У серпні Північна Корея дозволила ввозити в країну медичні та антипандемічні товари.

Нагадаємо, раніше основний оператор транзитних перевезень з Китаю до Європи ОТЛК ЕРА заявив, що вантажні залізничні перевезення з Китаю до ЄС зросли на 36 % за перші 9 місяців 2021 року.

читайте також

Завантаження....