URM
Новини

Кібер-партизани атакували білоруську залізницю

Білоруські хакери атакували комп’ютерну мережу Білоруської залізниці. Про це повідомив Telegram-канал «Кібер-Партизани». Мета атаки — сповільнити прибуття в країну російських військових.

Група білоруських хакерів заявила про кібератаку на комп’ютерну мережу Білоруської залізниці. Таким чином, кіберпартизани планували уповільнити прибуття в країну військ РФ. Про це повідомляє Telegram-канал «Кібер-Партизани».

БелЖД за командою терориста Лукашенка цими днями пропускає окупаційні війська на нашу землю. У рамках кіберкампанії «пекло» ми зашифрували основну частину серверів, баз даних та робочих станцій БелЖД з метою уповільнити та порушити роботу дороги. Бекапи знищені» Кібер-партизани

Кібер-Партизани

В обмін на ключі шифрування хакери вимагають звільнити 50 політв’язнів, які найбільше потребують медичної допомоги, а також зупинити прибуття російських військ на територію Білорусі.

Сама ж білоруська залізниця про атаку хакерів не повідомила. Але на сайті компанії з’явилося повідомлення про недоступність послуги з оформлення електронних проїзних документів. Мовляв, через технічні причини.

Нагадаємо, Росія почала переміщення військ до Білорусі, нібито в рамках підготовки до спільних військових навчань, які заплановані на лютий.

читайте також

Завантаження....