URM
Новини Укрзалізниця

(ВІДЕО) КЕВРЗ потребує негайної модернізації — ТСК

Експерти ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці після візиту на ПрАТ «Київський електровозоремонтний завод» констатували, що обладнання для ремонтів на 90 % зношеного моторвагонного рухомого складу так само застаріле, як і самі поїзди. У 21 сторіччі завод більше походить на мануфактуру, аніж на механізоване виробництво.

КЕВРЗ — єдине в Україні підприємство, що здатне виконувати глибокі капітальні ремонти електропоїздів. Перед керівництвом заводу стоїть завдання з відновлення 85 секцій (170 вагонів) на 2022 рік. Утім, через недоліки стратегії Акціонера, відсутність належного фінансування для оновлення основних засобів, цей план під загрозою.

«85 секцій — це крапля в морі залізничного сполучення України», –  стверджує голова Тимчасової слідчої комісії ВР з питань Укрзалізниці. Адже 61% від загального числа електричок, що експлуатуються Укрзалізницею, потребують негайного і глибокого капітального ремонту. Тобто з 927 поїздів, мінімум 600 у неналежному технічному стані. Деякі з них становлять реальну загрозу пасажирам і технічному персоналу. Але відремонтувати їх швидко може виявитися занадто складним завданням. Детальніше у сюжеті :

 

читайте також

Завантаження....