URM
Новини Вантажні перевезення Тарифи Укрзалізниця

Керівництво УЗ може посваритися з Офісом Президента через «Велике будівництво», — Магомедов

Укрзалізниця постійно створює перешкоди й проблеми для інших галузей економіки. Хоча компанія мала б бути одним із драйверів економічного зростання України. Так вважає народний депутат Муса Магомедов. Він розкритикував роботу ТОП-менеджменту компанії. На його думку, саме наглядова рада й правління компанії заблокували реформу.

Єдине, що добре вдається робити топ-менеджменту компанії, так це стабільно генерувати борги й збитки, які покриваються грошима платників податків. Чергове нелогічне рішення УЗ — підвищити тарифи на вантажні перевезення.

Муса Магомедов, народний депутат

Також Магомедов закцентував увагу на тому, що УЗ не розкриває собівартість вантажних перевезень, тому неможливо перевірити обґрунтованість чергового підвищення тарифів. А коли тариф на перевезення підніметься — підскочать і ціни на деякі товари.

Цього разу керівництво УЗ може нажити собі опонентів з більшою політичною вагою, ніж український бізнес. За прогнозами експертів, унаслідок підвищення тарифів на перевезення може значно подорожчати щебінь, пісок і цемент. Ці товарні позиції є ключовими для реалізації президентського проєкту «Велике будівництво».

Муса Магомедов, народний депутат

читайте також

Завантаження....