URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

Камишін: наступного року плануємо закласти до бюджету компенсацію частини пасажирських перевезень

Новий очільник Укрзалізниці Олександр Камишін у розмові з журналістами «Інтерфакс-Україна» розповів більш детально про очікування від фінансових показників перевізника у 2022 році.

На питання про свої цілі у наступному році посадовець відповів, що серед іншого це компенсація за пасажирські перевезення.

Одна з моїх цілей — прийняти фінплан на 2022 рік до кінця поточного. Плюс ми як Міністерство інфраструктури дуже розраховуємо вже в наступному році закласти до бюджету компенсацію якоїсь частини пасажирських перевезень, які є збитковими для компанії. Плюс у структурі УЗ досі є фінансові інструменти з явно неринковими ставками, наприклад, лізинг від держбанку під 17 % річних у гривні. Це дорого. І ми будемо працювати над тим, щоб привести їх до ринкової вартості.

Олександр Камишін

Крім того, Камишін повідомив, що фінплан будуть складати з урахуванням нових тарифів на вантажні перевезення.

Звичайно, 10 серпня Державна регуляторна служба дала добро нашим змін вантажних тарифів. Залишилося юстувати наказ, і він почне працювати. Це була робота нашого міністерства, більшу частину якої нам вдалося провернути за останні кілька місяців.

Олександр Камишін

Нагадаємо,  Державна регуляторна служба погодила проєкт наказу МІУ щодо підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення після доопрацювання аналізу впливу від МІУ.

читайте також

Завантаження....