URM
Укрзалізниця Кадри Новини

Камишін: мені важко працювати, коли навколо мене самі юристи та фінансисти

Виконувач обов’язків голови правління Укрзалізниці Олександр Камишін прокоментував, чому на посаді залишається член правління Роман Черніцький, попри сходження рухомого складу на залізниці.

Під час засідання ТСК було повідомлено, що збитки від сходження Інтерсіті під Запоріжжям у березні становили 68 млн грн.  У відповідь на запитання, чому досі працює Черницькій, а керівник Придніпровської залізниці  Олександр Заруба взагалі пішов на підвищення, Камишін відповів:

Продовжує працювати багато людей, хто причетний до сходів. В ідеалі після сходів майже всі повинні піти, але зараз ситуація з інфраструктурою така, що тоді всі встануть й підуть одразу.

Олександр Камишін

За словами очільника УЗ, це є результатом недоінвестування, адже працівники колійного господарства не можуть ремонтувати колії без запчастин, які не закуповують у належних обсягах.

Щодо Черніцького, то за словами Камишіна, він єдиний профільний залізничник серед інших членів правління.

Мені важко працювати, коли навколо мене самі юристи та фінансисти.

Олександр Камишін

Нагадаємо, також на засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці розкритикували плани МІУ щодо повернення Сергія Лещенка до наглядової ради

читайте також

Завантаження....