URM
Новини

Калінінградська область отримуватиме цемент морем

Уряд Калінінградської області повністю переорієнтує доправлення до регіону цементу із залізниці на морський шлях. Про це повідомляє ТСН.

Така зміна зумовлена тим, що Литва на виконання рішення ЄС про санкції проти Росії заборонила залізничний та автомобільний транзит своєю територією підсанкційних товарів. Цемент входить до відповідного переліку.

Про рішення уряду Калінінградської області повідомила пресслужба губернатора.

Повідомляється, що оперативний штаб регіонального уряду відзвітував про заходи для забезпечення нормальної роботи будівельної галузі, зокрема, про першочергове переорієнтування доправлення цементу, який раніше надходив, зокрема і залізницею.

Зараз за підтримки мінтрансу росії змінюється логістика забезпечення регіону необхідними вантажами. У тому числі цемент повністю переводимо на морське сполучення. Відпрацювали з компанією «Євроцемент» необхідні для будівельної галузі обсяги матеріалу, який фасуватиметься в «біг беги» і перевозитиметься флотом. Ситуація перебуває під постійним контролем губернатора.

заступник голови уряду області Олександр Рольбінов

Також мінтранс рф підтвердив готовність передислокації суден для забезпечення регіону всіма необхідними ресурсами. Протягом найближчих двох тижнів провізні потужності морського сполучення Санкт-Петербург-Калінінград посилять додаткові судна.

читайте також

Завантаження....