URM
Вантажні перевезення Новини

Кабмін збільшив ставки за проїзд для вантажівок із наднормативними параметрами

На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів схвалив зміни до положення про габаритно-вагові параметри транспортних засобів, що здійснюють перевезення великогабаритних та великовагових вантажів автомобільними дорогами загального користування.

Так, Кабмін дозволив передбачити право Облдержадміністраціям встановлювати допустимі параметри фактичної маси та навантаження на вісь у межах фактично-допустимого навантаження на дорожнє покриття.

Кабмін також скасував заборону руху по місцевих дорогах для великовагових транспортних засобів. Раніше рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонн автошляхами місцевого значення було заборонено.

Крім того, уряд вдвічі збільшив ставки плати за проїзд автошляхами загального користування для транспортних засобів (МС) та самохідних механізмів, чиї вагові та/або габаритні параметри перевищують нормативні.

Таким чином, положення про габаритно-вагові параметри транспортних засобів, що здійснюють перевезення великогабаритних та великовагових вантажів автомобільними дорогами загального користування, приведені у відповідність до норм ЄС.

читайте також

Завантаження....