URM
Кадри Новини

Кабмін збільшив кількість членів правління заради призначення Ореста Логунова

1 вересня Кабмін змінив кількість членів правління з шести до семи, та ввів у склад Ореста Логунова.

За тиждень до цього Кабмін звітував уже про призначення Логунова, тоді йшлось про те, що він замінить Франтішека Буреша. Проте схоже, що за тиждень вирішили нікого не звільняти, а  просто додати нового члена правління.

Кабмін збільшив кількість членів правління заради призначення Ореста Логунова

Логунов буде відповідати за вертикаль закупівель. Його завданням є відновити ритмічність постачання продукції. У компанії заявляють, що наразі через несвоєчасне постачання матеріалів для проведення ремонтів: інфраструктура та рухомий склад компанії перебувають в критичному стані.

Так, виконання плану постачання запасних частин, матеріалів та обладнання не перевищує 9 %. На 10 % виконано план постачання матеріалів для колійного господарства.

Середній запас пального не перевищує 4-6 діб. При прогнозованій інфляції 10 % ціни, за якими закуповувала Укрзалізниця основні товари (деревину, газ, металопрокат, дизпаливо), у 2021 році зросли на 50-90 %. Водночас лише кожний 4-й оголошений тендер закінчувався успішно.

Логунов почав працювати в УЗ з середини серпня 2021 року. З лютого 2015 року Орест Логунов працював логістом у компанії ДТЕК. Також має досвід роботи в «Арселорміттал».

читайте також

Завантаження....