URM
Новини

Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виграв торги щодо пошуку керівництва для УЗ

9 серпня АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» переміг на торгах щодо відбору HR-агенції, яка займеться пошуком кандидатури на посаду голови УЗ та інших членів правління.

Загалом на торги подали пропозиції шість учасників, але саме завод запропонував найдешевшу пропозицію – 1,7 млн грн (з передбачених 3 млн грн). З документації відомо, що завод не планує залучати субпідрядника.

Зауважимо, що система ProZorro автоматично позначила пропозицію заводу як підозрілу й тепер її має перевірити Державна аудитслужба. Поки ж її також має перевірити на відповідність тендерний комітет УЗ.

Іншими учасниками торгів стали:

  • ТОВ «Маунт Поінт»;
  • ТОВ «Екзекьютів серч Юкрейн»;
  • ТОВ «Педерсен енд Партнерс»;
  • ТОВВ «Крестон Джі Сі Джі Едвайзорі»;
  • ТОВ «Телент едвайзорс».

Нагадаємо, філія “Центр сервісного забезпечення” почала пошук HR-агенції, яка відбиратиме кандидатів на посади голови правління компанії та всіх заступників 20 липня.

6 серпня філія також провела торги щодо визначення HR-агенції, яка відбиратиме кандидатів до наглядової ради Укрзалізниці. Найдешевшу пропозицію зробило ТОВ «Маунт Поінт» – 1,9 млн грн, що на 1,7 млн грн менше, ніж стартова ціна (3,6 млн грн).

читайте також

Завантаження....