URM
Міжнародні Новини

Іспанські машиністи збираються страйкувати 8 днів

Maersk попередив своїх клієнтів про можливі перебої в залізничних перевезеннях в Іспанії в найближчі два тижні через страйк машиністів поїздів. Про це повідомляє РЖД партнер.

У повідомленні йдеться, що «залізничні контейнерні перевезення будуть дуже проблематичними в період з 30 вересня до 12 жовтня».

Раніше іспанське новинне агентство Spanish News повідомляло, що національна профспілка залізничників SEMAF, членами якого є 85 % машиністів у країні, закликала до проведення восьмиденного страйку — 30 вересня, а потім 1, 4, 5, 7, 8, 11 і 12 жовтня.

Профспілка вимагає від RENFE найняти нових співробітників, щоб розв’язати проблему нестачі персоналу і відновити призупинені маршрути. За оцінками профспілкових лідерів, RENFE зараз потрібно щонайменше 150 додаткових машиністів.

Профспілка також заявляє, що відповідно до умов угоди 2016 року RENFE взяв на себе зобов’язання найняти додатково 500 машиністів, але поки найняв тільки 400.

Нагадаємо, що раніше страйкували залізничники Deutsche Bahn. Врешті-решт DB вдалося домовитися із Союзом німецьких машиністів (GDL). Після кількох страйків конфлікт було вичерпано.

читайте також

Завантаження....