URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Іспанія відправила пілотний залізничний склад в Україну для перевезення кукурудзи

Іспанський залізничний оператор Renfe Mercancías відправив в Україну експериментальний залізничний склад для перевезення 600 тонн кукурудзи за маршрутом в обхід українських морських портів. Про це повідомляє Міністерство транспорту, мобільності та розвитку міст Іспанії, передає «Економічна правда».

Зазначається, що міністерство запустило відповідний маршрут 9 серпня як альтернативу чи доповнення до морських перевезень збіжжя.

Поїзд пройде маршрутом Мадрид – Людвігсхафен – Дуйсбург – Лодзь – Хелм, а зворотно – Хелм – Лодзь – Дуйсбург – Барселона, його протяжність становить приблизно 2,4 тис. км.

Зазначається, що контейнери Renfe Mercancías прибудуть до Хелма 22-28 серпня під завантаження українською кукурудзою. Там вони будуть оброблені для подальшої передачі на термінал логістичного оператора Kombiverker у Лодзі. Перевезення між Лодзем та Хелмом здійснить польський залізничний оператор DBP.

Після завантаження контейнерів поїзд курсуватиме стандартною колією з Лодзя до Барселони. Із зернового терміналу в Барселоні товар буде доставлений кінцевому покупцю. Прогноз прибуття пілотної партії до Барселони – початок вересня.

читайте також

Завантаження....