URM
Порти Новини

Інвестор збудує в порту Чорноморськ двосторонній пірс

7 вересня АМПУ та у ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ» уклали договір про взаємодію щодо реалізації взаємозалежних проєктів. 

Ідеться про інвестиційний проєкт, спрямований на збільшення обсягів вантажоперевалки в морському порту. він передбачає з боку компанії ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ» побудову на стику причалів №№ 10,11 морського порту Чорноморськ двостороннього пірсу завдовжки 339,75 м (із розміщенням двох причалів № 10-а, 11-а, завдовжки 290 м), із можливістю приймати судна типу Panamax (СН-100).

З боку ДП «АМПУ» — здійснення днопоглиблювальних робіт на підходах до пірсу за ІІІ чергою акваторії 1-го ковша Сухого лиману, із досягненням глибин 15 м. За умови своєчасного виконання з боку ДП «АМПУ» зобов’язань із реконструкції своєї частини інфраструктури, розпочнеться відлік часу, протягом якого, відповідно до прогнозів портового оператора щодо обсягів вантажоперевалки та суднозаходів, має бути досягнуто окупність проєкту. 

Якщо упродовж зазначеного часу через певні причини окупність завдяки доходам від зборів не буде досягнуто, то портовий оператор має здійснити відшкодування на користь ДП «АМПУ» в сумі різниці між понесеними ДП «АМПУ» витратами та отриманими доходами за цим проєктом.

На сьогодні з боку ДП «АМПУ» проєкт реалізований на 67%, а саме – здійснено днопоглиблювальні роботи з доведенням глибин до 15,0 метрів у межах І, ІІ, та V черг будівництва. ТОВ «СП РИСОІЛ ТЕРМІНАЛ» розпочало будівництво пірсу у квітні 2021 року.

ДжерелоАМПУ

читайте також

Завантаження....