URM
Бізнес Новини

Інтерпайп уперше поставив пасажирські залізничні колеса в Нідерланди

У вересні Інтерпайп НТЗ відвантажив дослідну партію коліс діаметром 840 мм стандарту EN 13262 на адресу нідерландського оператора GVB, керуючого метрополітеном Амстердама.

Тепер завод готується до виробництва промислової партії для нового клієнта. Колісна продукція буде використовуватися для ремонту вагонів метрополітену виробництва Alstom.

У компанії зауважують, що це перше постачання в Нідерланди. Особливість цього замовлення полягала в підвищених вимогах до мікроструктури металу.

Компанія вперше постачає колеса в Нідерланди. Особливість цього замовлення полягала в підвищених вимогах до мікроструктури металу. Покупець запросив підвищені якісні міцності коліс, отримати які вдалося завдяки оптимальному режиму термообробки. Постачання для GVB — це хороший референс у сегменті пасажирських коліс для муніципального транспорту Євросоюзу.

Олександр Гарькавий, директор залізничного напряму компанії

Нагадаємо, у серпні 2021 року українська промислова компанія Інтерпайп виготовила 14,6 тис. т залізничної продукції. Якщо порівнювати із липнем, то виготовлено на 10,3 % продукції більше.

читайте також

Завантаження....