URM
Події Новини

«Інтерпайп» висловлює вдячність США за призупинення дії мит на українську металургійну продукцію

Компанія «Інтерпайп» висловлює вдячність Адміністрації Джо Байдена за рішення про призупинення дії мита на українську металургійну продукцію. Ідеться на сайті компанії.

Сполучені Штати Америки тимчасово припиняють дію 232 мит на українську сталь  терміном на 1 рік — повідомляє Міністерство торгівлі США. Таке рішення було ухвалене 9 травня та зумовлене тим, що металургійна промисловість України має винятково важливе значення для економічної потужності країни, у ній працює кожен 13 українець з високооплачуваною роботою. Деякі з найбільших сталеливарних громад України були серед тих, хто найбільше постраждав від варварства путіна, а сталеливарний завод у Маріуполі став тривалим символом рішучості України протистояти агресії росії.

Сталевари є одними з найвитриваліших у світі — незалежно від того, живуть вони в Янгстауні чи Маріуполі. Ми не можемо просто захоплюватися силою духу українського народу — ми повинні підтримувати його та підтримувати одну з найважливіших галузей економіки для економічного добробуту України. Щоб металургійні заводи продовжували бути економічним рятівним колом для народу України, вони повинні мати можливість експортувати свою сталь. Сьогоднішнє оголошення є сигналом для українського народу, що ми прагнемо допомогти йому процвітати перед обличчям агресії путіна, і що їхня робота створить сильнішу Україну як сьогодні, так і в майбутньому.

міністр торгівлі США Джини М. Раймондо

Фаді Храйбе, голова Ради директорів «Інтерпайп», коментуючи цю подію, зазначив, що продукція компанії безпосередньо підтримує енергетичний сектор США, і виробник чекає на можливість знову постачати продукцію.

Ми вдячні Адміністрації Джо Байдена за призупинення дії тарифів за розділом 232. Металургійна галузь України, хоч і була спустошена війною, забезпечує 600 тисяч робочих місць українцям. Це опора економіки України та її довгостроковим інтересам національної безпеки. Сьогоднішня подія змінює життя не лише співробітників «Інтерпайп», а й народу України, оскільки зараз країна намагається відродити свою економіку у розпал жахливої війни, яка вже забрала життя занадто багатьох.

Крім адміністрації, «Інтерпайп» висловлює вдячність також  сенаторам Файнштейну, Тумі та іншим членам Конгресу за їхню допомогу в цьому питанні.

читайте також

Завантаження....