URM
Бізнес Новини

«Інтерпайп» у 2021 році наростив продаж колісних пар на експортні ринки на 25%

У 2021 році українська промислова компанія «Інтерпайп» суттєво наростила продаж колісних пар на експортні ринки, перш за все, до Євросоюзу, йдеться у прес-релізі компанії.

Згідно з документом, лише у 2021 році «Інтерпайп» реалізував 20 тис. шт. колісних пар, що на 25% більше у порівнянні з 2020 роком. При цьому продажі колпар, зібраних на потужностях в Україні, показали приріст на 38%.

Водночас продаж залізничної продукції – коліс, бандажів, осей та колісних пар – у 2021 році скоротився на 10% порівняно з 2020 роком і склав 174 тис. т.

В Україні триває стагнація у вагонобудівній галузі, яка за підсумками минулого року скоротила випуск вантажних вагонів на третину – близько 2 тис. од. При цьому потенціал українського транспортного машинобудування є набагато вищим, але власники морально застарілого рухомого складу не приймають рішення інвестувати в його оновлення. Проте приріст у сфері вагоноремонтів дозволив у 2021 році зберегти продажі «Інтерпайпу» на українському ринку практично на рівні 2020 року.

Водночас, продажі на ринки країн СНД у 2021 році обвалилися на 25% після введення в лютому РФ ембарго на імпорт української залізничної продукції. Проте активна робота «Інтерпайпу» з диверсифікації ринків збуту дозволила вже з 2-го кварталу частково нівелювати негативний ефект від ембарго за рахунок реалізації в країни Євросоюзу, Північної та Південної Америки, Близького Сходу.

Як повідомив генеральний директор «Інтерпайп» Фаді Храйбе, компанія продовжує реалізацію стратегії зі збільшення продажів продукції з високою доданою вартістю. На 2022 рік за дивізіоном залізничної продукції стоїть завдання суттєво збільшити поставки та розширити продуктовий портфель у сегменті пасажирської залізничної продукції.

За його словами, у 2020-21 роках «Інтерпайп» успішно постачав пасажирські залізничні колеса для швидкісних поїздів Deutsche Bahn, тепер необхідно завершити сертифікацію в інших світових вагонобудівних компаній.

Для досягнення цілей на експортних ринках «Інтерпайп» має намір інвестувати у збільшення виробничих потужностей. «На 2022 рік у нас заплановані рекордні інвестиції в нові проекти у розмірі $77 млн. У залізничному дивізіоні «Інтерпайп» продовжить нарощувати потужності з повнопрофільної мехобробки коліс, а також розпочне модернізацію термоділянки колесопрокатного цеху

читайте також

Завантаження....