URM
Бізнес Новини

Інтерпайп пройшов аудит у Siemens

Українська промислова компанія Інтерпайп повідомляє про успішне проходження аудиту у виробника залізничного транспорту, німецької корпорації Siemens.

Це важливий крок на шляху до повної кваліфікації Інтерпайп як постачальника. Після її проходження компанія зможе безпосередньо постачати колеса для будівництва та обслуговування широкого спектру залізничного транспорту Siemens по всьому світу: швидкісні пасажирські поїзди, електрички, вагони метро, ​​локомотиви.

Аудит складався з декількох етапів. Німецька сторона детально вивчила всю технологію виробництва, починаючи від виготовлення круглої заготовки на електросталеплавильному комплексі Інтерпайп Сталь і закінчуючи мехобробкою самих залізничних коліс. Особливу увагу представники Siemens приділили планам Інтерпайп з декарбонізації виробництва.

Ми змогли довести, що відповідаємо всім найжорсткішим вимогам з внутрішніх стандартів компанії Siemens. Це важливий крок на шляху до стратегічної мети дивізіону залізничної продукції – стати сертифікованим постачальником для локомотивів й пасажирського рухомого складу одного з найбільших вагонобудівників Європи. Над першими прямими замовленнями для Siemens Інтерпайп почне працювати вже в цьому році.

Олександр Гарькавий, директор дивізіону залізничної продукції Інтерпайп

Нагадаємо, у вересні Інтерпайп НТЗ відвантажив дослідну партію коліс діаметром 840 мм стандарту EN 13262 на адресу нідерландського оператора GVB, керуючого метрополітеном Амстердама.

читайте також

Завантаження....