URM
Бізнес Новини

Інтерпайп передав ЗСУ запчастин та спецтехніку на 2,4 млн грн

Виробнича компанія «Інтерпайп» забезпечила військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою на 2,4 млн грн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Компанія передала запчастини для ремонту вантажної техніки – шини, акумулятори та додаткові інструменти. Це один з головних запитів українських захисників, оскільки техніка постійно підпадає під обстріли, колеса січуть уламки снарядів, а акумулятори в польових умовах доводиться часто міняти. Ця партія стала однією з найбільших. Загалом «Інтерпайп» передав військовим 80 шин та понад 30 акумуляторів.

«Крім автозапчастин, «Інтерпайп» передав до одній з бригад Дніпропетровської області необхідну техніку для виконання бойових завдань та облаштування командних пунктів. Зокрема, військові отримали 6 зарядних станцій та сонячні панелі, які необхідні для живлення техніки у польових умовах. Завдяки таким станціям можна зарядити будь-що, наприклад, дрони для аеророзвідки. Або забезпечити роботу терміналів супутникового інтернету Starlink

Людмила Новак, директорка з комунікацій «Інтерпайп»

Захисникам також доставили по 10 ноутбуків та принтерів, які необхідні для обміну відеоінформацією з дронів, друку карт тощо. Військові ще отримали 20 смартфонів та акумулятори для дронів. Вони дають змогу швидко змінювати комплект техніки, якщо попередній уже розрядився. Також компанія передала підсилювачі радіосигналу та підзорні труби.

читайте також

Завантаження....