URM
Події Новини

«Інтерпайп» перебудовує виробничі процеси через виклики війни

Українська промислова компанія «Інтерпайп» внаслідок обмеження споживання електрики вдень змушена перебудовувати виробничі процеси на своїх підприємствах. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на повідомлення директора із комунікацій «Інтерпайпу» Людмили Новак на міжнародному економічному форумі в Києві.

За її словами, від початку війни компанія зіткнулася з трьома основними викликами: логістика, ринки, електрика.

Логістика: в умовах блокади морпортів України ми збудували нові ланцюжки поставок і зараз доставляємо продукцію нашим клієнтам у США та на Близькому Сході через європейські порти. Ринки: компанія продовжує експортувати продукцію, але є й втрати: нафтовидобувні гіганти поставили співпрацю з нами «на паузу», не віддають нам «довгі» проєктні замовлення через війну та пов’язані з нею ризики. Також зараз наші підприємства обмежені у споживанні е/е, що змушує «Інтерпайп» перебудовувати виробничі процеси, виробляти більше продукції в нічні зміни та працювати на мінімальних обігах удень.

Директорка із комунікацій констатує,  український бізнес в умовах війни здатний надійно тримати економічний фронт. Виробляти продукцію та експортувати, незважаючи на блокаду портів та обмеження електрики, і водночас надавати допомогу військовим та цивільним.

читайте також

Завантаження....