URM
Бізнес Новини

Інтерпайп оголошує про призначення нового генерального директора Франца Йозефа Маркса

Генеральним директором української промислової компанії «Інтерпайп» призначено Франца Йозефа Маркса (Franz Josef Marx). Він розпочне виконання обов’язків 1 лютого 2022 року.

На цій посаді він змінить Фаді Храйбе, який продовжуватиме очолювати Раду директорів компанії.
Франц Йозеф Маркс має багаторічний досвід роботи у великих промислових компаніях. Зокрема, він обіймав посаду президента International Paper у Росії, генерального директора ВАТ «Світлогірськ», генерального директора Групи «Ілім», незалежного директора у Раді директорів ГК «Кама».

До цього Франц Йозеф Маркс був партнером у The Boston Consulting Group і Roland Berger Strategy Consultants, де як керуючий партнер очолював Московський офіс. Його кар’єра почалася в компанії BASF AG на посаді стажера з подальшим управлінським досвідом у Східній Європі, Африці, Близькому Сході та Азії.

Пан Маркс здобув ступінь МВА в Кільському університеті імені Крістіана Альбрехта (Німеччина). Крім того, він здобув ступінь магістра технічних наук у Технічному університеті Бінгена (земля Рейнланд-Пфальц, Німеччина).

Франц Йозеф Маркс уже працював з Інтерпайпом як консультант компанії BCG. Він добре розуміє структуру та внутрішні процеси в компанії. За останні роки «Інтерпайп» вийшов у нові сегменти виробництва та продажів преміальної продукції, а пан Маркс має відповідний досвід, щоб розвивати цей напрямок і зміцнювати позиції компанії на експортних ринках.

Фаді Храйбе, голова Ради Директорів ІНТЕРПАЙП

Про компанію: «Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається  у понад 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.
В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд грн.

читайте також

Завантаження....