URM
Бізнес Новини

Інтерпайп надаватиме послуги з демонтажу об’єктів

«Інтерпайп» планує збільшити заготівлю брухту як на власних потужностях, так і на об’єктах демонтажу, та закуповувати брухт безпосередньо на металоутворювальних підприємствах. Про це йдеться у пресрелізі компанії. Зазначається, що «Інтерпайп» — єдиний виробник в Україні, який володіє брухтозаготівельною мережею майданчиків, розміщених у 7 регіонах країни: Житомир, Київ, Вінниця, Одеса, Харків, Полтава та Дніпро. Тож підприємство готове надавати продавцю такого брухту оптимальну ціну без додаткової маржі трейдера.

“Цього року для забезпечення зростання виробництва сталі ІНТЕРПАЙП запланував значне збільшення заготівлі металобрухту на власних потужностях. У нас 10-річний досвід роботи у брухтозаготівельному бізнесі, у нас власний парк брухтовозів та перевантажувачів. Компанія готова надати продавцеві весь комплекс послуг: від експертної оцінки до вивезення всього брухту, що утворився внаслідок демонтажу об’єкту.

Валентин Макаренко, голова правління Інтерпайп Втормет

Нагадаємо, генеральним директором української промислової компанії «Інтерпайп» призначено Франца Йозефа Маркса (Franz Josef Marx). Він розпочав виконання обов’язків 1 лютого 2022 року.

Про компанію:
«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається у понад 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW. В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд грн.

читайте також

Завантаження....