URM
Пасажирські перевезення Новини

Інформуємо про зміни маршруту поїздів УЗ

В Укрзалізниці повідомили про зміну маршруту низки поїздів Перевізника.

Так, вони прямуватимуть в обхід дільниці Харків — Куп’янськ.  Це №45/46 Ужгород — Лисичанськ, №132/131 Жмеринка — Лисичанськ, №20/19 Київ — Попасна. Поїзд №44 Івано-Франківськ — Чернігів поки що прямує до станції Київ.

Відсьогодні польська сторона звільняє від карантину пасажирів з України, навіть якщо ті не мають при собі тесту на COVID-19. Проте у зв’язку з загальною мобілізацією, держкордон не зможуть перетнути чоловіки віком 18-60 років.

Наразі також не курсує «Слобожанський експрес» №888/887 Попасна — Харків та №885/886 Харків — Ворожба.

Також змінено маршрут курсування поїздів №67 Київ — Варшава, №95 Київ — Рахів, №43 Київ — Івано-Франківськ, №235 Київ — Ужгород, №97 Київ — Ковель з прямуванням безпечною дільницею Київ — Фастів — Житомир — Коростень.

Поїзди №91 Київ — Львів та №15 Харків — Рахів курсуватимуть маршрутом через Київ — Фастів — Козятин — Шепетівку — Здолбунів.

Те ж саме у зворотному напрямку стосується поїздів №2 Івано-Франківськ — Костянтинівка, №18 Ужгород — Рахів та №706 Перемишль — Київ.

В УЗ нагадують також, що регулярні пасажирські рейси наразі не заходять до Херсона, Конотопа та прикордонних міст на сході країни. Евакуація триває.

Нагадаємо, 24 лютого Укрзалізниця внесла зміни у графік пасажирських поїздів через агресію проти України. З метою безпеки внесені зміни у рух поїздів:

  • №10 Київ — Маріуполь слідує зі зменшеною швидкістю на Волноваху, №11 Київ — Новоолексіївка, №86/88 Львів, Ковель — Новоолексіївка слідують до ст. Федорівка
  • №44 Івано-Франківськ — Київ зупинено по ст. Ірша
  • №112 Київ — Авдіївка зупинено по ст. Покровськ.
  • Поїзди у Харків тимчасово зупинено.

читайте також

Завантаження....