URM
Укрзалізниця Новини Події

«Хочете дешевше — оплатіть проїзд, але без квитка»: Укрзалізниця потрапила в черговий скандал

На пасажирах нового рейкового автобуса, що курсує від Сміли до Черкас «заробляють» нечесні кондуктори. Пасажирам працівники залізниці відкрито пропонують їхати за меншу суму, але без придбання квитка.

Досвід спілкування з таким нечесним на руку кондуктором на своїй сторінці у Facebook описав журналіст Богдан Тищенко.

Він розповів, що залізничник йому запропонував два варіанти проїзду: за 25 з чеком або ж зі «знижкою» за 20, але без відповідних документів.

Обурила Тищенка й поведінка інших пасажирів:

Цей новий транспорт має лише один «вагон». І всі люди, що сиділи неподалік мене спокійно платили в кишеню кондукторам, що й самі відкрито проявляють ініціативу до цього.

Богдан Тищенко, журналіст

За словами Тищенка, новим рейковим автобусом користуватися дуже зручно. Адже альтернатива йому: або задушлива маршрутка, або ж «вбитий» дизель. Тому люди залюбки обирають саме рейковий автобус. Тож журналіст переймається, що через недоотримання прибутку Перевізник просто скасує цей маршрут, адже по факту гроші заробляє не компанія, а корупціонери-провідники.

Прибуток іде в кишеню кондуктору. Укрзалізниця недоотримує і велкам у старі, пошарпані дизелі. Суспільство почне звинувачувати кого завгодно, що «от бачите, так некомфортно, ніхто про нас не піклується». Хоча історія починається винятково із самого суспільства. Але Укрзалізницю я також прошу звернути увагу на поведінку ваших найманих працівників, які по факту свідомо порушують закон.

Богдан Тищенко, журналіст

В Укрзалізниці пообіцяли розібратися в ситуації.

Нагадаємо, раніше акторка й телеведуча Ольга Сумська поділилася  своїм досвідом подорожі в поїзді сполученням Кременчук – Київ (№ 791). У вагоні не було кондиціювання.

читайте також

Завантаження....