На пасажирах нового рейкового автобуса, що курсує від Сміли до Черкас «заробляють» нечесні кондуктори. Пасажирам працівники залізниці відкрито пропонують їхати за меншу суму, але без придбання квитка.
Досвід спілкування з таким нечесним на руку кондуктором на своїй сторінці у Facebook описав журналіст Богдан Тищенко.
Він розповів, що залізничник йому запропонував два варіанти проїзду: за 25 з чеком або ж зі «знижкою» за 20, але без відповідних документів.
Обурила Тищенка й поведінка інших пасажирів:
Цей новий транспорт має лише один «вагон». І всі люди, що сиділи неподалік мене спокійно платили в кишеню кондукторам, що й самі відкрито проявляють ініціативу до цього.
За словами Тищенка, новим рейковим автобусом користуватися дуже зручно. Адже альтернатива йому: або задушлива маршрутка, або ж «вбитий» дизель. Тому люди залюбки обирають саме рейковий автобус. Тож журналіст переймається, що через недоотримання прибутку Перевізник просто скасує цей маршрут, адже по факту гроші заробляє не компанія, а корупціонери-провідники.
Прибуток іде в кишеню кондуктору. Укрзалізниця недоотримує і велкам у старі, пошарпані дизелі. Суспільство почне звинувачувати кого завгодно, що «от бачите, так некомфортно, ніхто про нас не піклується». Хоча історія починається винятково із самого суспільства. Але Укрзалізницю я також прошу звернути увагу на поведінку ваших найманих працівників, які по факту свідомо порушують закон.
В Укрзалізниці пообіцяли розібратися в ситуації.
Нагадаємо, раніше акторка й телеведуча Ольга Сумська поділилася своїм досвідом подорожі в поїзді сполученням Кременчук – Київ (№ 791). У вагоні не було кондиціювання.