URM
Порти Новини

HHLA організує контейнерний маршрут між Одесою та Трієстом

Німецька компанія Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA), яка керує Одеським контейнерним терміналом (КТО) та двома інтермодальними логістичними компаніями в Україні, організує контейнерний маршрут Одеса-Трієст, про це повідомив керуючий директор HHLA International GmbH Філіп Джозеф Свенс, — пише ЦТС із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Під час обговорення, організованому Європейською бізнес асоціацією, щодо ведення бізнесу в умовах війни в Україні Свенс зазначив, що Україна вже стикається з нестачею залізничних платформ та небажанням судноплавних ліній відправляти контейнери назад до України.

Зараз ми створюємо ланцюжок, який зв’язує Одесу та Трієст… і намагаємося керувати якомога більшою кількістю поїздів.

керуючий директор HHLA International GmbH Філіп Джозеф Свенс

Щодо ситуації на терміналі керуючий директор HHLA International GmbH повідомив, що той був закритий на вимогу влади на початку війни і на ньому здійснюється лише обмежений набір операцій з доставки та приймання контейнерів, оскільки росія, як і раніше, перешкоджає будь-якому руху суден у Чорному морі.

Усе обладнання терміналу перебуває в робочому стані, проводиться його технічне обслуговування, тому термінал готовий буде швидко відновити роботу, якщо з’явиться така можливість.

читайте також

Завантаження....