URM
Укрзалізниця Новини

Харків хоче зробити майно Укрзалізниці комунальним

Сьогодні, 14 липня, на сесії Харківської міськради було ухвалене рішення звернутися до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити обґрунтованість тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, встановлені AT «Укрзалізниця».

Ми вкрай стурбовані ситуацією з тарифами, встановленими на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для жителів міста, які надає AT «Укрзалізниця». Споживачі зобов’язані оплачувати в цілому 46,872 грн за 1 куб. м, що є одним із найвищих тарифів в Україні, тоді як КП «Харківводоканал» надає такі послуги жителям міста за тарифом вдвічі меншим.

звернення Харківської міськради до Антимонопольного комітету України

Депутати звернули увагу керівництва АКУ на те, що тарифи Укрзалізниці є єдиними для всіх регіонів України і ніяк не враховують особливості господарської діяльності її регіональних філій. У зв’язку з цим Харківська міськрада просить перевірити обґрунтованість цих тарифів.

В іншому зверненні на ім’я міністра інфраструктури України Олександра Кубракова міська влада просить переглянути тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, встановлені для харків’ян Укрзалізницею, а також сприяти розв’язанню питання передачі мереж централізованого водопостачання та водовідведення, будівель і споруд, що забезпечують їх роботу, до комунальної власності міста Харкова.

читайте також

Завантаження....