URM
Укрзалізниця Новини

Головою Державної служби України з безпеки на транспорті став Євген Зборовський

Уряд визначив переможця відкритого конкурсу на голову Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ). Ним став Євген Зборовський. Ось що про нього відомо:

  • Євген Зборовський працює в Патрульній поліції з самого старту реформи Міністерства внутрішніх справ у 2015 році. До цього працював у приватній сфері, на керівній посаді в міжнародній компанії.
  • За 6 років пройшов низку кар’єрних щаблів в Управлінні патрульної поліції в місті Києві: від патрульного до командира роти, а згодом очолив батальйон із понад 3 сотнями особового складу у підпорядкуванні.
  •  Інструктор з підготовки керівного складу спільного канадсько-українського курсу з лідерства й управління разом з експертами з Канади, який проходять всі командири патрульної поліції України.

Нагадаємо, конкурс на посаду голови Державної служби України з безпеки на транспорті було оголошено 9 вересня 2021 року.

Кадрові зміни є складовою процесу реорганізації служби, яка також передбачає запуск автоматичної фіксації порушень ГВК, цифровізацію сервісів та посилення інституційної спроможності ДСБТ.

Нагадаємо, 3 жовтня Міністерство інфраструктури презентувало плани щодо системних змін Держслужби безпеки на транспорті (ДСБТ, Укртрансбезпека). За зміни в галузі відповідає заступник міністра Мустафа Найєм. Ідеться не лише про набір нової команди, але й про розширення штату інспекторів майже удвічі.

Водночас 18 жовтня стартував національний відбір нових інспекторів Укртрансбезпеки: заявки на участь приймаються до 31 жовтня 2021 року.

читайте також

Завантаження....