URM
Події Міжнародні Новини Пасажирські перевезення

Франція та Німеччина запустять швидкісний поїзд між країнами

Франція та Німеччина оголосили про план покращення залізничного сполучення між двома країнами, швидкісний потяг між столицями можуть запустити у 2024 році. Про це повідомляє Економічна правда із посиланням на Bloomberg

Про такий план йдеться у декларації, оприлюдненій після зустрічі президента Франції Еммануеля Макрона і канцлера Німеччини Олафа Шольца.

Країни підтримують розгортання маршруту швидкісного поїзда між Парижем і Берліном, а також нічного залізничного сполучення, запланованого на 2024 рік.

текст декларації

Країни також планують розробити до літа квиток для молоді із пільговими умовами проїзду між двома країнами.

Повідомляється, що французька залізнична компанія SNCF та німецька Deutsche Bahn, які перебувають у державній власності, раніше заявляли, що планують відкрити пряме швидкісне сполучення між столицями країн наприкінці цього року.

Уряд Макрона намагається відновити деякі нічні залізничні сполучення Франції, наприклад, між Парижем і Ніццою, задля «зеленого» переходу, після того, як роками не інвестував у них.

Наразі поїздка між Парижем і Берліном залізницею займає щонайменше 8 годин. Париж і Франкфурт вже з’єднані швидкісним поїздом.

читайте також

Завантаження....