URM
Інфраструктура Пасажирські перевезення

(ФОТОРЕПОРТАЖ) Укрзалізниця запустила прямі електрички з Василькова до Києва

Укрзалізниця завершила реконструкцію ділянки Васильків — Васильків-2. Тож тепер приміські поїзди будуть курсувати безпосередньо до центру міста Василькова. Раніше вони прибували до станції Васильків, що  у селищі Калинівці за 10 кілометрів від Василькова. Журналісти URM побували на місці подій.

В УЗ зазначили, що цей маршрут є частиною проєкту Kyiv City Express. Тепер ранкові електропоїзди №6042 та 6046 Васильків-2 – Київ доїжджатимуть до столиці за 37 хвилин.

Коштуватиме електричка 20 грн. Переконаний — це найкращий формат, завдяки якому можна дістатися до Києва. Зранку буде поїзд ходитиме частіше. Поки графік експериментальний. Будемо підлаштовувати під потреби міста. Біля станції будується новий великий завод. Впевнений, що зранку буде потік і в напрямку до Василькова»

Олександр Камишін,Голова АТ «Укрзалізниця»

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, своєю чергою, розповів: для того, щоб з’єднати столицю з Васильковом потрібно було електрифікувати та відремонтувати 11 кілометрів колій.

Ми розпочали втілювати цей проєкт улітку. Очікуємо, що в будні пасажиропотік на маршруті досягатиме відмітки 5–7 тисяч пасажирів на добу. Київщині потрібні такі проєкти, як Kyiv City Express, Київська обхідна дорога. Вони допоможуть розвантажити Київ від найбільших у Європі заторів. Допоможуть пасажирам нарешті почати планувати власний час подорожі.

Олександр Кубраков

Загалом у рамках реконструкції ділянки Васильків — Васильків-2 було:

  • встановлено 258 опор та електрифіковано 11 км колій,
  • модернізовано 4 залізничні переїзди,
  • капітально відремонтовано понад 10 км колій,
  • укладено майже 9 км плітей безстикової колії та розчищено смугу відведення від дерев та іншої рослинності,
  • на ділянці впроваджено сучасну мікропроцесорну систему стрілок та сигналів.
  • збудовано нову пасажирську платформу в місті Василькові.

Загалом між Києвом та Васильковом-2 щодня курсуватиме 18 рейсів приміських електропоїздів.

читайте також

Завантаження....