URM
Інфраструктура Новини Укрзалізниця

(Фото) У Мукачеві можуть закрити три залізничні переїзди

У Мукачеві, що на Закарпатті можуть закрити три залізничні переїзди. Про це повідомляється на сайті Мукачівської міської ради.

Статися це може через ігнорування Укрзалізницею рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради.

Рішення комісії ТЕБ та НС Мукачівської міської ради, Укрзалізниця повинна забезпечити проведення ремонту трьох аварійних переїздів у Мукачеві по вулицях Верховинська, І. Франка та О. Духновича. Також відремонтують під’їзні колії по вулиці І. Крилова, роботи проводитиме підприємство, яке використовує ці колії для транспортного обслуговування – ТзОВ «Корпорація «Західна Нафтова Група – Карпати».

Мукачівська міська рада

У разі невиконання зазначених робіт комісія порушить питання до АТ «Укрзалізниця» щодо закриття цих переїздів через залізничні колії. Ремонт має бути виконаний до 01 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, що в Мукачеві вчора розпочалися підготовчі роботи з реконструкції привокзальної площі вартістю в  понад 13 млн грн. Який вона буде мати вигляд — дивіться ТУТ.

Узяти участь у будівельних роботах запропонували й Укрзалізниці. Так, ще наприкінці квітня депутати Мукачівської міської ради звернулися до акціонерного товариства «Укрзалізниця» та регіональної філії «Львівська залізниця» з пропозицією відреставрувати будівлю залізничного вокзалу в місті.

Також у цьому зверненні йдеться й про необхідність облаштування колії міжнародного пасажирського сполучення Мукачево-Будапешт до будівлі вокзалу за європейським стандартом 1435 мм, зараз відстань між платформами понад 500 м, що вкрай незручно для пасажирів.

читайте також

Завантаження....