URM
Пасажирські перевезення Новини

(ФОТО) Укрзалізниця запустила модернізовану електричку за маршрутом Харків — Бахмут

Сьогодні, 18 лютого 2022 року Укрзалізниця презентувала створення кластера приміських сполучень на сході України із центром у Харкові. Маршрути повністю обслуговується модернізованими на власних потужностях Укрзалізниці поїздами. У рамках презентації у перший рейс був відправлений електропоїзд за маршрутом Харків — Бахмут — Харків.

Поїзд пройшов модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі. У його складі 10 вагонів. Він також пристосований для перевезення маломобільних верств населення та має місця для розміщення велосипедів.

Він проходитиме 19 станцій, серед яких Ізюм, Святогірськ, Лиман, Сіверськ тощо. Поїзд курсуватиме щоденно, крім вівторка, та відправлятиметься з Харкова о 09:22, прибуватиме до Бахмута о 13:57. З Бахмута поїзд відправлятиметься о 14:45, прибуватиме до Харкова о 19:25.

У рамках кластера також курсують електропоїзди за маршрутами Костянтинівка — Харків, Харків — Краматорськ та Харків — Слов’янськ.

(ФОТО) Укрзалізниця запустила модернізовану електричку за маршрутом Харків — БахмутНагадаємо, за два роки в Україні планують замінити всі старі приміські потяги на сучасні. Першими будуть замінювати електрички. Потім перейдуть до дизельних приміських потягів.

Зауважимо, що наразі триває тендер щодо купівлі 80 електропоїздів для Укрзалізниці. На нього і подалися три компанії: КВБЗ, Stadler та ТОВ «Ленд холдинг.

читайте також

Завантаження....