URM
Інфраструктура Новини

(ФОТО) Укрзалізниця розпочала електрифікацію напрямку Ковель — Ізов — Держкордон

Укрзалізниця розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку Ковель — Ізов — Держкордон. Основні роботи мають стартувати вже влітку. Про це під час робочого візиту до Ізова повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Він відзначив, що завдяки електрифікації Укрзалізниця зможе збільшити на дільниці вагу вантажних поїздів із 4,6 тис. до 6 тис. тонн, підвищити її пропускну спроможність та скоротити терміни доставки вантажів. Економічний ефект від електрифікації очікується на рівні
200 млн грн.

«Завдяки електрифікації вказаного маршруту ми бачимо в майбутньому не тільки збільшення перевезень у напрямку Польщі, але й збільшення транзитного вантажопотоку територією України, що позитивно зобразитися на дохідній частині компанії та економіці країни в цілому», — резюмував Іван Юрик.

 

(ФОТО) Укрзалізниця розпочала електрифікацію напрямку Ковель — Ізов — Держкордон (ФОТО) Укрзалізниця розпочала електрифікацію напрямку Ковель — Ізов — Держкордон (ФОТО) Укрзалізниця розпочала електрифікацію напрямку Ковель — Ізов — Держкордон (ФОТО) Укрзалізниця розпочала електрифікацію напрямку Ковель — Ізов — Держкордон

Нагадаємо, Укрзалізниця незабаром розпочне будівництво стаціонарної тягової підстанції в Ковелі. Вона замінить існуючу пересувну та буде важливим елементом у роботі реконструйованої дільниці.

читайте також

Завантаження....