URM
Рухомий склад Новини

(ФОТО) Укрзалізниця прийняла нові пасажирські вагони

Укрзалізниця завершила фінальну прийомку ще 5 нових купейних пасажирських вагонів, придбаних за кошти держбюджету. До кінця року УЗ отримає ще 10 таких вагонів. Загалом у 2021 році компанія отримала 10 зі 100 нових вагонів.

Вагони виготовили на КВБЗ. Рухомий склад обладнано сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою кондиціонування повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також – покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Вони будуть працювати на найдовшому в країні маршруті поїзда №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів, що поєднує 16 міст. Вагони також курсуватимуть по обороту у складі поїзда №77/78 сполученням Харків — Маріуполь.

Відзначимо, що за договором 2021 року за бюджетні кошти ПАТ «КВБЗ» має побудувати та поставити УЗ 100 вагонів. А саме: 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

Крюківський вагонобудівний завод уже виготовив 20 вагонів з 90 замовлених, та вже отримав оплату за 18 з них.

Нагадаємо, у 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень. Відновлення рухомого складу є частиною програми Президента «Велике будівництво», у рамках якої АТ «Укрзалізниця» планує замовити у 2022 році у вітчизняного виробника ще 200 вагонів.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

читайте також

Завантаження....