URM
Інфраструктура Новини Пасажирські перевезення Укрзалізниця

(Фото) У Києві завершили реконструкцію станції Святошин

У Києві на залізничній станції Святошин закінчили будівництво нової платформи. Про це повідомляє блогер Олег Васильєв на своїй сторінці у Facebook.

Із нововведень бачу автомати з продажу квитків, розрахуватися можна навіть безготівково. Але офіційно зупинка, поки, не працює.

блогер, Олег Васильєв

В УЗ в свою чергу обіцяють, що завдяки впровадженим під час реконструкції технологіям залізнична платформа на станції Святошин відповідатиме сучасним вимогам. І такі технології компанія масштабує по всій Україні. Зазначимо, що реконструкція платформи проводиться в межах реалізації проєкту «Велике будівництво» City Express.

Які роботи обіцяли провести на станції Святошин

Під час реконструкції на станції пообіцяли збудувати нову високу платформу з накриттям, забезпечити доступність для всіх категорій маломобільного населення та найголовніше — встановити турнікети й автомати для купівлі квитків на приміські поїзди.

Які платформи буде реконструювати Укрзалізниця

Раніше в Укрзалізниці пообіцяли, що  наступного року планують розпочати реконструкцію ще низки платформ. Зокрема, на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський на місці низьких планується звести високі посадкові платформи, які будуть зручними для пасажирів та пристосованими для інклюзивних поїздів, що мають пандуси для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, 28 травня УЗ оголосила відповідний тендер щодо реконструкції станції. Найнижчу пропозицію на торгах запропонувало ТОВ “Мегабудпроєкт” – трохи більше  16 млн грн.

Довідково: City Express —  це проєкт з інтеграції залізниці з міською транспортною системою завдяки об’єднанню великих міст із їхніми містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

В УЗ підрахували: зараз щодня до Києва приїжджає близько 450 тис. осіб, із них 77 тис. – залізничним транспортом. У межах проєкту City Express заплановано збільшити кількість пасажирів залізниці вдвічі – до 150 тис. на день.

читайте також

Завантаження....