URM
Пасажирські перевезення Новини

(ФОТО) Придніпровська залізниця запустила модернізований приміський поїзд у сполученні Запоріжжя – Нікополь

19 серпня на маршрут Запоріжжя-2 – Нікополь – Запоріжжя-2 вийшов оновлений приміський електропоїзд ЕР2-587.

Капітальний ремонт з модернізацією потяга виконали в Нікопольському моторвагонному депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Це п’ятий приміський склад, оновлений руками придніпровських залізничників. Два з них наразі курсують у сполученні Запоріжжя – Мелітополь – Новоолексіївка/Сиваш/Генічеськ. Третій — сполучатиме між собою Запоріжжя та Нікополь.

У вагонах встановлено зручні напівм’які сидіння, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами та антивандальними кватирками, сучасне світлодіодне освітлення. У салонах – якісне внутрішнє облицювання і лінолеумне покриття. Осучаснено санвузли. Є місця для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та пасажирів з дітьми.

Юрій Савченко, начальник служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця»

Наразі залізниця розглядає можливість відновлення залізничного сполучення між Запоріжжям та Синельниковим, а також Запоріжжям і Бердянськом.

Зазначимо, що в  липні в Запорізькій області відновили курсування 4 електричок.

Більша частина перевезень залізничним транспортом зосереджена на ділянці Запоріжжя-1 – Плавні вантажні. Найбільш завантажені пасажирські залізничні станції: Запоріжжя-1, Мелітополь, Запоріжжя-2, Вільнянськ, Таврійськ, Плавні вантажні, Пришиб. Детальніше про приміський рух на Запоріжжі читайте ТУТ.

читайте також

Завантаження....