URM
Рухомий склад Новини

(ФОТО) Придніпровська залізниця модернізувала тепловоз

Працівники Пологівського локомотивного депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» модернізували маневровий тепловоз ЧМЕ3-5750.

Рухомий склад був побудований у 1987 році.Закріплений за оборотним депо Бердянськ і задіяний на маневрових роботах по станції Бердянськ. Останній капітальний ремонт проходив у 2015 році на ПрАТ «Дніпровський тепловозоремонтний завод».

Які ремонтні роботи проводились

Встановлено систему відеоспостереження. У кабіні частково замінили обшивку та шумоізолювальний матеріал. Сидіння удосконалили, врахувавши побажання локомотивної бригади. З боку помічника машиніста встановили відкидний стіл, поряд — розетку. Також у бригади є холодильник. Відремонтували та встановили вентилятори у кабіні машиніста й провели відновлювальний ремонт приводів склоочисників з частковою модернізацією.Також встановили додаткові та замінили старі дзеркала заднього виду на автомобільні, — це один з аспектів безпеки руху. Замінили автоматичні вимикачі на більш сучасні. Встановили ущільнення дизеля з використанням силіконового герметика. Також локомотив пофарбували якісною фарбою з додаванням лаку. Це має забезпечити більшу стійкість покриття.

Миколаївський тепловозоремонтний завод модернізував маневровий тепловоз серії ТЕМ2.

читайте також

Завантаження....