URM
Рухомий склад Новини

(ФОТО) Який вигляд має нова електричка на маршруті Львів — Сянки

Сьогодні, 19 листопада, після капітального ремонту відправився в свій перший рейс приміський електропоїзд ЕР2-1232. Він курсуватиме на маршруті Львів — Сянки — Львів. Ремонтом рухомого складу займалися фахівці Київського електровагоноремонтного заводу.

Чому залізничники вибрали саме цей маршрут

Оновлений поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп пасажирів, тож маршрут для нього обрано не випадково. Станція Сянки розташована за 2 км від села Яворів Турківського району, де функціонує унікальний Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів. У 2019 році залізничники завершили капітальний ремонт вокзального комплексу в Сянках та забезпечили безбар’єрний доступ до об’єктів інфраструктури й відповідний сервіс для людей з інвалідністю. Тож спортсменам цього центру та іншим особам з інвалідністю буде зручно дістатися зі Львова до станції Сянки оновленим електропоїздом. Також у ньому облаштовані місця для пасажирів з дітьми, передбачені місця для зручного перевезення велосипедів та гірськолижного спорядження.

Новий електропоїзд. Основні характеристики

Під час ремонту у вагонах поїзда відновлено внутрішнє салонне обладнання: замінено сидіння на м’які комфортабельні, встановлено світлодіодне освітлення. Також капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання, кабіни керування облаштовано зовнішніми камерами для огляду електропоїзда на шляху прямування тощо.

На Львівщині змінилися правила подорожі в електричках

Нагадаємо, з 22 листопада на Львівщині змінюються правила подорожі у поїздах приміського сполучення. Згідно з рішенням обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проїзд в усіх приміських електропоїздах області буде здійснюватися за наявності у пасажира наступних документів: сертифіката про наявність вакцинації (однією або двома дозами), або негативного ПЛР-тесту на COVID-19, або негативного експрес-тесту на COVID-19, що зроблений не більше ніж за 72 години до рейсу, або довідки про одужання від COVID-19. У разі відсутності одного із зазначених документів пасажира може бути знято з рейсу поліцією.

Також відзначимо, що правила подорожей в електричках змінился і на Київщині.

Плани КЕВРЗ щодо ремонту елктропоїздів

Попередній електропоїзд, який у цьому році було модернізовано на КЕВРЗ, наразі вже курсує на маршруті Харків — Краматорськ Південної залізниці, а ще раніше такий оновлений поїзд було відправлено на маршрути столичного регіону.

Зараз на потужностях КЕВРЗ триває капітальний ремонт з урахуванням вимог безбар’єрності ще чотирьох електропоїздів: двох — Донецької залізниці та по одному — Південної та Південно-Західної залізниць. Модернізацію цих поїздів планується завершити до кінця 2021 року. Загалом цьогоріч на підприємстві вже оновлено 9 приміських електропоїздів.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжила на місяць терміни подання пропозицій учасниками на тендер із закупівлі 80 приміських поїздів.

читайте також

Завантаження....