URM
Події Новини Рухомий склад

(ФОТО) На Харківщині вандали розмалювали щойно відремонтовану електричку

На Харківщині вандали розмалювали графіті оновлений приміський електропоїзд ЕР2Т-7104, який 1 листопада вийшов на маршрут Харків – Краматорськ – Харків. Фотографії «модернізованого» електропотягу виставили місцеві мешканці на одному з телеграм-каналів.

(ФОТО) На Харківщині вандали розмалювали щойно відремонтовану електричку

 

Перед цим оновлений електропоїзд викликав неабиякий резонанс пасажирів в мережі. Харків’яни викладали відео, де дивувалися новій електричці.

 

Своєю чергою в УЗ заявили, що електропоїзд уже відчистили.

Наразі залізничники власними силами усунули умисне пошкодження рухомого складу. Зазначаємо, що на період усунення пошкоджень рухомий склад був вилучений з експлуатації, а залізничники власними силами відновлювали його зовнішній вигляд. Також на це були витрачені кошти.

Укрзалізниця

Нагадаємо, 1 листопада 2021 року на маршрут Харків – Краматорськ – Харків вийшов оновлений приміський електропоїзд ЕР2Т-7104. Капітальний ремонт із модернізацією поїзда виконали на Київському електровагоноремонтному заводі. Зокрема було зроблено:

  • У вагонах відновили внутрішнє салонне обладнання: замінили сидіння на м’які комфортабельні, встановили світлодіодне освітлення.
  • Поїзд пристосували для потреб маломобільних груп пасажирів: облаштували місця для людей з інвалідністю та пасажирів з дітьми, передбачили місця для зручного перевезення велосипедів.
  • Капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання.

Ось як електропотяг виглядав до «модернізації» хуліганами:

читайте також

Завантаження....