URM
Рухомий склад Новини

(ФОТО) КЕВРЗ капітально відремонтував електропоїзд

На маршрут Львів — Сянки вийде Модернізований інклюзивний приміський електропоїзд. Капітальний ремонт із модернізацією поїзда виконали на Київському електровагоноремонтному заводі.

Електричка максимально пристосована для маломобільних груп населення. Наявне обладнання дозволяє зручно подорожувати ним людям з інвалідністю на колісних кріслах. Також поїзд зручний для пасажирів, які мають із собою гірськолижне спорядження.

Це вже четвертий електропоїзд, який у цьому році відремонтували з урахуванням потреб маломобільних груп пасажирів.

Модернізація поїзда обійшлася Укрзалізниці в 72 млн грн, з яких 2,2 млн грн було витрачено на облаштування елементів безбар’єрності.

Попередній електропоїзд, який у цьому році було модернізовано на КЕВРЗ, наразі вже курсує на маршруті Харків — Краматорськ Південної залізниці, а ще раніше такий оновлений поїзд було відправлено на маршрути столичного регіону.

Зараз на потужностях КЕВРЗ триває капітальний ремонт з урахуванням вимог безбар’єрності ще чотирьох електропоїздів: двох — Донецької залізниці та по одному — Південної та Південно-Західної залізниць. Модернізацію цих поїздів планується завершити до кінця 2021 року. Загалом цьогоріч на підприємстві вже оновлено 9 приміських електропоїздів.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжила на місяць терміни подання пропозицій учасниками на тендер із закупівлі 80 приміських поїздів.

читайте також

Завантаження....