URM
Події Новини Укрзалізниця

(ФОТО) ДВРЗ втратив 3 цехи внаслідок обстрілу

Унаслідок обстрілу російськими ракетами 5 червня Дарницький вагоноремонтний завод втратив три цехи, але ремонт і виробництво вагонів тут спробують відновити у кооперації з іншими підприємствами галузі. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на коментарі члена правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Шрамка.

Ми маємо повністю зруйновані три цехи, які відновленню не підлягають. З їхнім руйнуванням порушено весь технологічний ланцюжок, тож ми будемо налагоджувати кооперацію з іншими підприємствами Укрзалізниці, щоб відновити тут ремонт та виробництво вагонів.

член правління АТ «Укрзалізниця» Євген Шрамко

Однак, за словами члена правління, оцінювати збитки ДВРЗ на сьогодні зарано і конкретні цифри назвати не можна.

Спочатку треба буде зробити паузу, щоб очистити завод від залишків ракет та вибухівки. Потім розпочнемо розбір завалів. Проблема ж не тільки в тому, скільки ми маємо збитків. Навіть якщо б ми втратили один цех, то цим розірвано всю схему виробництва. Тому продукція цих цехів буде замінена кооперацією з іншими підприємствами, щоб якнайшвидше завод запрацював і щоб люди мали роботу.

член правління АТ «Укрзалізниця» Євген Шрамко

Євген Шрамко оцінює цей напад як терористичний акт, спрямований на руйнування цивільної інфраструктури.

Раніше ми повідомляли, що на території обстріляного росіянами Дарницького вагоноремонтного військової техніки не було, що й підтвердили журналісти, яких О. Камишін  запросив відвідати завод. На заводі ні цілих, ні пошкоджених танків не виявлено. (фото liga.net)

читайте також

Завантаження....