URM
Укрзалізниця Новини

(ФОТО) Діти залізничників сформували дитяче бортове меню для пасажирів Інтерсіті+

Діти залізничників допомогли обрати дитяче бортове меню для пасажирів. Укрзалізниця запросила дітей співробітників пасажирського напрямку на дегустацію оновлених дитячих ланчбоксів, які незабаром з’являться в основному меню поїздів Інтерсіті+.

Оптимальний варіант ланчбоксу допомагали обирати 50 дітей віком від 5 до 15 років. Складові ланчбоксу: омлет з дитячими міні-сосисками, сиром «чеддер» і зеленим горошком, кукурудзу у вершковому соусі та шарлотку з яблуками.

Перед запуском дитячого меню пригостили ним наших власних дітей, адже повністю впевнені, що все у ланчбоксі — якісне та смачне. Власне, зібраний зворотний зв’язок від підростаючого покоління залізничників підтвердив, що меню користуватиметься попитом. Далі нашою задачею залишається масштабувати цей досвід ще й на поїзди далекого сполучення.

Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці

Раніше Укрзалізниця спільно з громадською організацією UAnimals запустили вегетаріанські ланчбокси в поїздах Інтерсіті.

Зазначимо, що до старту нового сезону перевезень (у грудні) Укрзалізниця планує повністю оновити меню ланчбоксів на бортах Інтерсіті+. Вартість будь-якого ланчбоксу становитиме 150 грн.

Їжу на борти потягів Інтерсіті+ постачає австрійська кейтерингова компанія Dо&Cо, яка спеціалізується на розробці харчування для авіаперевізників, зокрема Fly Dubai, Austrian Airlines, Turkish Airlines.

читайте також

Завантаження....