URM
Події Новини

«Фортеці незламності»: Укрзалізниця готова обігріти українців у разі блекауту

Укрзалізниця готова забезпечити людей теплом і всім необхідним на випадок блекауту та надзвичайних ситуацій. Для цього на вокзалах у будь-який момент протягом години готові розгорнути стаціонарні пункти обігріву. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, пише пресслужба перевізника.

Підготовку до зими ми розпочали ще влітку. Насамперед ми забезпечили безперебійне електропостачання та повну автономність наших вокзалів. Для повної незалежності від централізованого теплопостачання ми виготовили на власних потужностях 10 тисяч пічок для обігріву та заготовили необхідний обсяг дров. Усе це дозволило нам підготувати до розгортання на всіх 92 залізничних вокзалах «Пунктів незламності». А 16 найбільших з них у разі необхідності протягом години зможуть перетворитися на справжні «Фортеці незламності».

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Тут люди зможуть зігрітися,  зарядити гаджети та скористатися інтернетом, підключення до якого здійснюється через Starlink. За потреби у більшості «Фортець» можуть бути додатково розгорнуті дитячі зони та місця для надання першої медичної допомоги, створені у співпраці з «Лікарями без кордонів». До того ж друзі та партнери з World Central Kitchen готові забезпечити людей харчуванням та гарячими напоями.

Укрзалізниця для цього підключила низку міжнародних партнерів. Зокрема, повідомляється, що велика частина ініціатив профінансована Фондом Говарда Бафета, 35 генераторів та 50 дефібриляторів для вокзалів компанії надало Товариство Червоного Хреста України, 1200 базових аптечок та 200 професійних медичних рюкзаків надав White Stork. До створення «Фортець незламності» також підключалися UNICEF та Nova Ukraine. Також сьогодні у присутності посла США Бріджит Брінк Укрзалізниця отримала у якості допомоги від USAID та МOM 22,5 тис. термоковдр, які зігріють українців на вокзалах і в поїздах у разі блекауту чи інших позаштатних ситуацій.

читайте також

Завантаження....